Aktuality

Jednoduchost a minimalismus

Nejvíc trendy barvy letošní sezony? Rozhodně je to béžová! Ale I šedá, klasická červená nebo nádherné pastelové barvy.

Praktická a spolehlivá cesta z města

Potřebujete dopravní prostředek, ale i mobilní kancelář? Pokud hledáte vůz, který je stylový, bezpečný, a hlavně praktický, pak rozhodně musíte sáhnout po zbrusu novém modelu Toyoty PROACE City.

Cestování po Čechách s Toyotou

Toyota přináší tipy na výlety v různých částech České Republiky, tentokrát vás provede Vysočinou. Turisticky neprávem opomíjený kraj však nabízí spoustu krásných mist. Navíc má Vysočina strategickou polohu, takže odtud není daleko na další výlety, třeba do Jižních Čech.

Hybridní jízda městem

Malá a ještě šikovnější, tak by se dala popsat nova Toyota Yaris. Toužíte po vozidle, které bude elegantním módním doplňkem a zároveň nepostradatelným partákem do hektického života v přeplněném městě?

Život na vysoké noze

Obohaťte svoji sbírku bot o výjimečné kousky z nové kolekce značky CCC. Každou sezónu nabízí velký výběr dámských bot ať už hledáte ty nejlepší boty pro běžné nošení, do práce, nebo na společenských večírek

Parťáci do města i do přírody

Tak trochu jiné módní doplňky pro všechny ženy, které se ničeho nebojí. Který vůz si zvolíte vy? A který vítězky soutěže Žena roku 2020? Budou to hybridní vozy C-HR, Corolla a Yaris, které odlehčují naší planetě? Nebo spolehlivý PROACE City?