Průběh soutěže

Soutěž startuje!

Účast v soutěži je zahájena vyplněním soutěžního formuláře, dostupného na adrese https://zenaroku2020.jenprozeny.cz, v souladu s pravidly soutěže. Vyplněním a odesláním tohoto formuláře příslušná osoba souhlasí s podmínkami uvedenými v pravidlech soutěže a zavazuje se je bez výhrad dodržovat.

Přihlášky do soutěže můžete odesílat až do 30. 6. 2020, kdy se nominace uzavřou. V souladu s novým zákonem o ochraně osobních údajů to znamená, že žena, kterou do soutěže nominujete, musí o nominaci vědět, souhlasit s ní a sama nám poslat svou fotografii. Nutnou součástí přihlášky je také stručné zdůvodnění, proč přihlašujete právě ji (anebo sebe).

Redakce vybere ze všech přihlášených 7 žen do každé kategorie, které vám představíme na www.zenaroku2020.jenprozeny.cz, kde pro ně také budete moci hlasovat, a to od 10. 7. 2019 až do 30. 8. 2020, kdy hlasování ukončíme. Pro každou ženu se může hlasovat pouze jednou. Z účasti jsou vyloučeny soutěžící, které se v minulých ročnících probojovaly do finále. Udělujeme i Cenu pro vítězku čtenářů, tedy pro dámu, která získá nejvyšší počet hlasů napříč kategoriemi. Za každou kategorii postoupí do finále soutěže tři ženy. S těmi natočíme videomedailonky, v nichž vám je detailně představíme. Z finalistek následně odborná porota, složena ze zástupců sponzorů soutěže a dalších významných osobností, vybere čtyři vítězky Ženy roku 2020.

Pravidla soutěže

Podrobné pravidla soutěže Žena roku 2020 ZDE.